Uczniowie z Gorzupi biorą udział w konkursie organizowanym przez Fundację Banku Ochrony Środowiska pod tytułem "FilmEko". Celem konkursu jest realizacja filmu edukacyjnego na temat bioróżnorodności, ekologii, zmian klimatycznych lub odnawialnych źródeł energii.
Młodzież z gorzupskiej podstawówki zdecydowała się na stworzenie filmu o odnawialnych źródłach energii. Jak podkreślają uczniowie - sami korzystają z możliwości, jakie daje im OZE i chcą zwiększyć świadomość społeczną na temat zmian klimatycznych i ekologii.
Komentarze (0)