reklama

Uczniowie z Gorzupi promują odnawialne źródła energii [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie z Gorzupi promują odnawialne źródła energii [FILM] - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
EdukacjaGrupa uczniów siódmej klasy Szkoły Podstawowej w Gorzupi, pod okiem Sylwii Zimmermann, zrealizowała film edukacyjny na temat odnawialnych źródeł energii.
reklama

Uczniowie z Gorzupi biorą udział w konkursie organizowanym przez Fundację Banku Ochrony Środowiska pod tytułem "FilmEko". Celem konkursu jest realizacja filmu edukacyjnego na temat bioróżnorodności, ekologii, zmian klimatycznych lub odnawialnych źródeł energii.

Młodzież z gorzupskiej podstawówki zdecydowała się na stworzenie filmu o odnawialnych źródłach energii. Jak podkreślają uczniowie - sami korzystają z możliwości, jakie daje im OZE i chcą zwiększyć świadomość społeczną na temat zmian klimatycznych i ekologii. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
logo