Kilka tysięcy uczniów w powiecie krotoszyńskim rozpoczęło wczoraj nowy rok szkolny. Dłuższe wakacje sprawiły, że mieli oni więcej czasu na odpoczynek i przygotowania.
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Koźminie Wlkp. odbył się uroczysty apel, podczas którego dyrekcja, grono nauczycielskie i starsi koledzy powitali nowych uczniów. Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, a następnie wraz z wychowawcami i nowymi kolegami udali się na zwiedzanie szkoły.
Komentarze (0)