12 gru / Dagmary, Aleksandra, Ady
Bez kategorii

Zabawa karnawałowa w Chwaliszewie [ZDJĘCIA]

Na zakończenie karnawału zarząd koła seniora w Chwaliszewie działający przy Polskim Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Krotoszynie zorganizował zabawę karnawałową. Seniorzy bawili się w sali wiejskiej w Chwaliszewie.

M.P 100 04 mar 07:08

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU! Zabierz bliską ci osobę na kawę i deser do Bielawnego

W czwartek, 14 lutego obchodzimy Walentynki - dzień zakochanych. Tradycją jest, że w tym dniu pary obdarowują się upominkami lub organizują dla siebie romantyczne wyjścia czy kolację.

M.P 23 11 lut 13:00

Walentynka z Krotoszynem! Weź udział w konkursie

Z okazji zbliżających się walentynek władze Krotoszyna ogłosiły konkurs, w którym do wygrania są bony o wartości 50 zł do kawiarni lub restauracji oraz gminne upominki.

M.P 20 29 sty 11:08

W górach? W domu? A może nad morzem? Jak spędziliście ferie zimowe?

Ferie zimowe Anno Domini 2019 w Wielkopolsce przeszły właśnie do historii. Zima nie była w tym okresie łaskawa i przypominała bardziej jesień lub przedwiośnie.

T.S 11 28 sty 14:05

Strażacka impreza dla dzieci w Baszkowie [ZDJĘCIA]

Druhny i druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Baszkowie przygotowali spotkanie noworoczne dla najmłodszych mieszkańców wsi i ich opiekunów.

M.P 18 28 sty 07:56

Idealny makijaż na sylwestrową noc [PORADNIK]

Dziś jedyna taka noc w roku - sylwester! Warto więc się do niej odpowiednio przygotować. Prócz odpowiedniej kreacji - równie istotny jest makijaż. Bo to w końcu on uwydatnia nasze piękno.

M.P 22 31 gru 12:43

Przepisy Kurta Schellera specjalnie dla naszych czytelników

Kurt Scheller jest z pochodzenia Szwajcarem. Jednak od 27 lat mieszka w Polsce i jak przyznaje, polskie tradycje świąteczne stały się mu bardzo bliskie.

M.P 184 23 gru 08:57

Świąteczne drzewko w krotoszyńskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

Już po raz XVIII w krotoszyńskiej bibliotece publicznej zorganizowano warsztaty plastyczne pod tytułem "Świąteczne Drzewko", w których wzięły udział dzieci z gminy Krotoszyn.

M.P 14 15 gru 08:49

Krotoszyn. Marlena Jasik odebrała nagrodę w księgarni BookBook

Z okazji Mikołejek, wspólnie z krotoszyńską księgarnią BookBook zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania była książka.

M.P 20 12 gru 16:39

Namalowali pocztówki do Świętego Mikołaja i dostali nagrody [ZDJĘCIA]

36 młodych artystów z oddziałów zerówek z przedszkola i szkół z miasta i gminy Koźmin Wlkp wzięło udział w warsztatach w ośrodku kultury.

E.S 16 09 gru 15:00
Popularne w Bez kategorii

Brak popularnych