16 sty / Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Bez kategorii

Borzęciczki. Ksiądz wyprosił wolontariuszy podczas WOŚP.

Przed tygodniem cały kraj żył kolejnym finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niestety nie obeszło się bez incydentów.

ola 1235 13 sty 18:30

Zabawa karnawałowa w Chwaliszewie [ZDJĘCIA]

Na zakończenie karnawału zarząd koła seniora w Chwaliszewie działający przy Polskim Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Krotoszynie zorganizował zabawę karnawałową. Seniorzy bawili się w sali wiejskiej w Chwaliszewie.

M.P 216 04 mar 07:08

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU! Zabierz bliską ci osobę na kawę i deser do Bielawnego

W czwartek, 14 lutego obchodzimy Walentynki - dzień zakochanych. Tradycją jest, że w tym dniu pary obdarowują się upominkami lub organizują dla siebie romantyczne wyjścia czy kolację.

M.P 80 11 lut 13:00

Walentynka z Krotoszynem! Weź udział w konkursie

Z okazji zbliżających się walentynek władze Krotoszyna ogłosiły konkurs, w którym do wygrania są bony o wartości 50 zł do kawiarni lub restauracji oraz gminne upominki.

M.P 88 29 sty 11:08

W górach? W domu? A może nad morzem? Jak spędziliście ferie zimowe?

Ferie zimowe Anno Domini 2019 w Wielkopolsce przeszły właśnie do historii. Zima nie była w tym okresie łaskawa i przypominała bardziej jesień lub przedwiośnie.

T.S 76 28 sty 14:05

Strażacka impreza dla dzieci w Baszkowie [ZDJĘCIA]

Druhny i druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Baszkowie przygotowali spotkanie noworoczne dla najmłodszych mieszkańców wsi i ich opiekunów.

M.P 81 28 sty 07:56

Idealny makijaż na sylwestrową noc [PORADNIK]

Dziś jedyna taka noc w roku - sylwester! Warto więc się do niej odpowiednio przygotować. Prócz odpowiedniej kreacji - równie istotny jest makijaż. Bo to w końcu on uwydatnia nasze piękno.

M.P 84 31 gru 12:43

Przepisy Kurta Schellera specjalnie dla naszych czytelników

Kurt Scheller jest z pochodzenia Szwajcarem. Jednak od 27 lat mieszka w Polsce i jak przyznaje, polskie tradycje świąteczne stały się mu bardzo bliskie.

M.P 361 23 gru 08:57

Świąteczne drzewko w krotoszyńskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

Już po raz XVIII w krotoszyńskiej bibliotece publicznej zorganizowano warsztaty plastyczne pod tytułem "Świąteczne Drzewko", w których wzięły udział dzieci z gminy Krotoszyn.

M.P 86 15 gru 08:49

Krotoszyn. Marlena Jasik odebrała nagrodę w księgarni BookBook

Z okazji Mikołejek, wspólnie z krotoszyńską księgarnią BookBook zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania była książka.

M.P 92 12 gru 16:39
Popularne w Bez kategorii

Brak popularnych