Ruszyła nowa edycja Wielkopolskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej

Ruszyła nowa edycja Wielkopolskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej - Zdjęcie główne

31 osób wystartowało w pierwszym tegorocznym turnieju Wielkopolskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej, zorganizowanym w BILI Krotoszyńskim Centrum Bilardowym i Zdunowskim Centrum Bilardowym.

Turniej rozgrywano w odmianę 8 – bil pod czujnym okiem sędziów Ilony i Pawła Galejów. W kategorii juniorek, po zaciętym finale, zwyciężyła Weronika Połczyńska (UKS Bila Zduny), pokonując 3:2 Milenę Malicką (Akademia Bilardowa Rokietnica). Trzecie miejsca zajęły Weronika Karwik (UKS Bila Zduny) i Zuzanna Błaszak (Akademia Bilardowa Rokietnica). W kategorii juniorów bardzo dobrze zaprezentował się Arkadiusz Brzękowski, pokonując 3:2 Krzysztofa Kaczmarka (obaj z Akademii Bilardowej Rokietnica). Trzecie miejsca zajęli zawodnicy z UKS Bila Zduny Damian Wierzyk i Patryk Dudek.