Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do konca roku
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Zduny. Były medale i podziękowania [FOTO]

› Aktualności 11 dni temu    5.12.2017
Adrian Femiak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wręczenie odznaczeń zasłużonym krwiodawcom oraz podsumowanie kolejnego roku działalności towarzyszyło spotkaniu Klubu Honorowych Dawców Krwi w Zdunach.

R E K L A M A

Medale powędrowały do Sylwii Wawrzynowicz, która po oddaniu 5 litrów krwi, otrzymała odznaczenie III stopnia. Za to Zbigniew Kuliński otrzymał odznaczenie I stopnia , po oddaniu 18 litrów krwi.

Pamiątkowe medale z okazji 750-lecia Miasta Zduny, członkom zarządu HDK w Zdunach, wręczył za to zastępca włodarza miasta Miłosz Zwierzyk. Uhonorowani nimi zostali – Roman Fórmański (prezes), Bartosz Mackowiak (zastępca prezesa) i Łukasz Krzywda (członek zarządu).

Nie obyło się także bez krótkiego programu artystycznego, który przed zgromadzonymi krwiodawcami i zaproszonymi gośćmi, zaprezentowali zdunowscy uczniowie.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A