Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do 30 listopada
R E K L A M A

Wielkopolski debiut trampkarzy Astry

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 2 miesiące temu    31.08.2017
Witold Blandzi
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Pierwsze dwa mecze w lidze wielkopolskiej mają za sobą trampkarze Astry, trenowani przez Rafała Humblę.

R E K L A M A

W swoim debiucie, w wyjazdowym meczu, przegrali z Lechem II Poznań 2:10, prowadząc jednak do przerwy 2:1. Wytłumaczeniem takiej porażki może być gra na sztucznej nawierzchni, do której nasi młodzi piłkarze nie są przyzwyczajeni.

Zdecydowanie bardziej udane było drugie spotkanie, w którym, u siebie zwyciężyli Ostrovię 1909 5:3. Zaczęło się jednak kiepsko, gdyż na początku to goście objęli prowadzenie. Jednak do przerwy to krotoszynianie prowadzili po golach Wiktora Praczyka (z rzutu wolnego) i Pawła Brylewskiego (po solowej akacji).

W drugiej połowie zdobyli kolejne bramki po strzałach: Kacpra Marciniaka, dwóch trafieniach Jakuba Golińskiego (głową po rzucie wolnym oraz po indywidualnej akcji) i Oskara Rebelki (także po indywidualnej akcji). W końcówce, kiedy w Astrze występowali już rezerwowi, zdobywający doświadczenie zawodnicy, ostrowianom udało się zmniejszyć rozmiary porażki strzelając dwa gole.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A