Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Uwaga! Dziś nieczynne są szpitalne przychodnie. Sprawdź, które

› Aktualności› Wydarzenia 10 dni temu    12.01.2018
Ewa Serafiniak
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.pl

Dziś, w piątek, 12 stycznia w Krotoszynie i Koźminie Wlkp.nieczynne są dla pacjentów ambulatoryjnych przychodnie SPZOZ Krotoszyn, w tym laboratorium działające przy szpitalu.

R E K L A M A

Zamknięte będą poradnie: chirurgiczna, ginekologiczno - położnicza (Krotoszyn i Koźmin Wlkp.,), ortopedyczna, reumatologiczna, kardiologiczna, laryngologiczna, urologiczna, alergologiczna, diabetologiczna, nefrologiczna i onkologiczna. Do tego pracownia mammograficzna, zakład leczniczego usprawniania, a także laboratorium diagnostyczne oraz pracownia bakteriologii, pracownia RTG przy ul. Bolewskiego w Krotoszynie i w Koźminie Wlkp. Czynna będzie za to pracownia RTG w szpitalu w Krotoszynie przy ul. Mickiewiczna. Nie skontaktujemy się również z administracją i dyrekcją szpitala.

Dla pacjentów w nagłych zachorowaniach czynna będzie tzw. "wieczorynka" czyli nocna i świąteczna pomoc ambulatoryjna przy ul. Mickiewicza w Krotoszynie - budynek izby przyjęć.

Z kolei w stanach nagłych ginekologiczno - położniczych pacjentyki powinny zgłaszać się do izby przyjęć szpitala na ul. Bolewskiego w Krotoszynie.

Przychodnie są nieczynne, ponieważ ich pracownicy korzystają z dnia wolnego przysługującego za 6 stycznia.

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Wpis
10 dni temu 2
bo starosta wziol kolejna lapowke
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ha-ry
11 dni temu ocena: 100%  1
A-le dla-czego ??? się py-tam.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A