Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do 30 listopada
R E K L A M A

Udany rok krotoszyńskiej Ósemki

› Sport i rekreacja› Aktualności 2 miesiące temu    9.09.2017
Witold Blandzi
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Piłkarze w Wielkopolskim Turnieju Orlika zajęli szóstą pozycję.Piłkarze w Wielkopolskim Turnieju Orlika zajęli szóstą pozycję.

Rok sportowy 2016/17 w SP 8 Krotoszyn to pasmo sukcesów i ciężkiej pracy nauczycieli wychowania fizycznego i uczniów klas sportowych.

R E K L A M A

Szkoła w klasyfikacji sportowej SZS Wielkopolska, zajęła wysokie piąte miejsce wśród 700 klasyfikowanych. SP 8 wystąpiła w 10 finałach wojewódzkich, zajmując w nich czwarte miejsca w mini siatkówce chłopców i dziewcząt, szóste w piłce nożnej, trzynaste w czwórboju chłopców.

Reprezentacje „Ósemki” zajmowały czołowe miejsca w finałach rejonowych w koszykówce, halowej piłce nożnej, drużynowy badmintonie. W większości zawodów brali udział uczniowie VI klasy sportowej prowadzonej przez Huberta Wronka i Łukasza Raka.

Szkoła została w czerwcu zaproszona na podsumowanie roku sportowego na poznańskiej Malcie. Nagrodę z rąk prezesa SZS odebrała dyrektor Katarzyna Maciejewska, która reprezentowała szkołę z nauczycielami wychowania fizycznego oraz uczniami.

W czerwcu ogromny sukces odniosła także drużyna Sławomira Chlebowskiego w ogólnopolskim turnieju mini piłki siatkowej Kinder Plus Sport, zdobywając mistrzostwo Wielkopolski w trójkach i zapewniając tym samym sobie awans do mistrzostw Polski w Zabrzu. Drużyny Macieja Parczyńskiego zajęły III i VI miejsca w Wielkopolsce w dwójkach.

Talentów sportowych w krotoszyńskiej „Ósemce” nie brakuje, więc jest to dobry prognostyk na przyszłe lata. Wszystkim uczniom biorącym udział w zawodach sportowych i nauczycielom, którzy przyczynili się do tego sukcesu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Xyxy
  2 miesiące temu 1
  Najlepsza Szkoła to 8!!!!!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A