Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Meble Doktór
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Trwają Dni Rozdrażewa

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    15.07.2017
Ewa Serafiniak
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Tomasz Słaboszewski/archiwum portalu

Święto Rozdrażewa rozpoczęło sie wczoraj wieczorem od zabawy taneczcznej przy muzyce zespołu Adex. Dzisiejsze popołudnie popołudnie (16 lipca) wypełni impreza pod hasłem „Rozpoczęcie żniw” - zorganizowana z udziałem stowarzyszenia „Odnowa”.

R E K L A M A

Już o 13.30 z rynku wyruszy korowód żniwiarzy z udziałem drużyn poszczególnych sołectw oraz dzieci i młodzieży uczestniczącej w konkursie „Jak nasi pradziadkowie żniwowali”. Na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz przyległym do niego polu rozegramy zostanie turniej sołectw. Podczas imprezy nie zabraknie występów artystycznych lokalnych grup i zespołów. Coś dla siebie znajda też najmłodsi. Na koniec wystąpi gwiazda wieczoru „Loka”. Patronat nad świętem gminy Rozdrażewa sprawuje „Gazeta Krotoszyńska”.

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mieszkaniec
6 miesięcy temu ocena: 50%  2
jak się nie umie zdobyć złotówki to na nic nie ma prawie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ m
6 miesięcy temu ocena: 50%  1
Na dni Rozdrażewa pięniądze są nawet 50 tyś wójt twierdzi może wydać ale na rozbudowe przedszkola albo na parking koło przedszkola to nie ma.Brawo Dymarski oby tak dalej!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A