Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do 30 listopada
R E K L A M A

Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono zwłoki mężczyzny.

› U sąsiada› Gostyń 5 miesięcy temu    23.06.2017
Marta Popławska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. gostynska.pl

52-latek z Łęki Wielkiej zaginął. Przez kilka dni trwały poszukiwania. Ich finał jest tragiczny. Mężczyzna nie żyje. W rowie na trasie Pudliszki - Rokosowo znaleziono jego ciało.

 

R E K L A M A

52-letni mieszkaniec Łęki Wielkiej (powiat gostyński) w środę, 14 czerwca wyjechał z domu rowerem do pracy i od tego czasu nie było z nim kontaktu. W akcję poszukiwawczą zaangażowali się policjanci, strażacy i okoliczni mieszkańcy.

Niestety, poszukiwania zakończyły się tragicznie - w środę 21 czerwca znaleziono ciało mężczyzny. Zwłoki odnaleziono w rowie na trasie Pudliszki - Rokosowo - informuje portal gostynska.pl.
 

- Potwierdzam, że tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego mieszkańca naszego powiatu. Dzisiaj podczas działań, które były prowadzone w rejonie Pudliszek, w przydrożnym rowie odnaleziono zwłoki poszukiwanego mężczyzny - mówi asp. sztab. Sebastian Myszkiewicz, rzecznik gostyńskiej policji.Na razie nie wiadomo co było przyczyną śmierci 52-latka.
 

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A