Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do konca roku
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Ten krotoszyński urząd jest najlepszy W Wielkopolsce. Duża nagroda!

› Aktualności miesiąc temu    8.11.2017
Tomasz Słaboszewski
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Archiwum portalu

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie jest najlepszym "pośredniakiem" w Wielkopolsce. I drugim najskuteczniejszym urzędem pracy w kraju. W nagrodę do rąk pracowników trafi ponad 150 tys. zł.

R E K L A M A

Bezrobocie w powiecie krotoszyńskim systematycznie spada od kilku lat, a dziś osiągnęło niespotykany dotąd poziom - zaledwie 3,7% - co daje 1.250 osób bezrobotnych. 

 

I zostało to zauważone przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, które na podstawie specjalnych algorytmów i wskaźników uznało, że krotoszyński pośredniak jest drugim najskuteczniejszym urzędem pracy w Polsce. Dlatego też resort przyznał placówce z tego tytułu nagrodę finansową za efektywność działalności.

 

- Cała pula trafi do pracowników urzędu. Mnie pozostaje przyjemna praca polegająca na podziale nagrody wśród moich podwładnych.To będą pierwsze w historii tego urzędu tak znaczące nagrody finansowe dla pracowników – cieszy się Małgorzata Grzempowska, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Krotoszynie. A jest co dzielić, bo krotoszyński pośredniaka dostał w sumie 151 tys. zł. 

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Miriam
25 dni temu 4
Żenada a ile osób wogole nie jest zarejestrowanych w urzędzie a ubezpieczenie mają dzięki bliskiemu z rodziny ile osób wyjechało za granicę do pracy ile osób założyli sobie swoją działalność ile osób sama znalazła sib ie pracę przykłady można mnożyć tylko p ytaniie w ilu tych przypadkach pomógł urząd pracy tj.ulamek całości .... ogólnie to brak słów na urząd
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ABC
miesiąc temu ocena: 100%  3
Nie jestem bezrobotnym ponieważ sam sobie stworzyłem miejsce pracy zakładając firmę. Pieniądze wziąłem z banku. Ot i cała zasługa urzędu w zmniejszeniu bezrobocia. Kilku znajomych pracuje za granicą bo tutaj umarli by z głodu. Kolejna zasługa urzędu w zmniejszeniu bezrobocia. Itp itd. ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ &&&&
miesiąc temu ocena: 100%  2
Ale bzdury ....mniejsze bezrobocie ha ha...a te nagrodę powinni dać właśnie tym 1250 osobom bezrobotnym...]
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarock
miesiąc temu ocena: 100%  1
Nigdy nie zrozumiem jak Urzędy Pracy przyczyniają się do spadku bezrobocia. Czy one stwarzają jakieś miejsca pracy ???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A