Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do konca roku
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Święto ratowników medycznych

› Aktualności 2 miesiące temu    13.10.2017
Marta Popławska
komentarzy 1 ocen 6 / 83%
A A A

Dziś przypada Dzień Ratownictwa Medycznego. Z tej okazji życzymy ratownikom - osobom, które codziennie walczą o zdrowie i życie mieszkańców powiatu krotoszyńskiego - samych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

R E K L A M A


O ponad 70 tysięcy mieszkańców naszego rejonu troszczy się około 40 ratowników medycznych. Gdy nasze zdrowie i życie jest zagrożone - w ciągu minuty od wezwania są już w karetce i jadą ratować.

Dzisiejsze świętowanie ma jednak słodko - gorzki smak. Ratownicy celebrują Dzień Ratownictwa Medycznego w cieniu zawieszonego protestu. 

Walczą o godne wynagrodzenia, zwiększenie nakładów finansowych na ratownictwo medyczne oraz lepsze warunki pracy. Na razie otrzymali tylko obietnice. I - ładnie brzmiące - 400 złotych brutto brutto dodatku. Co w praktyce daje jedynie około 230 złotych na rękę.  

Pieniądze te - choć miały trafić do wszystkich - otrzymali jedynie ratownicy z Zespołów Ratownictwa Medycznego. Ratownicy pracujący w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych nadal czekają. 

 

R E K L A M A
+ 5 głosów: 6 (83%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ x
2 miesiące temu 1
Życzę Wam żebyście byli kiedyś choć w połowie tak "biedni" jak lekarze. Dobra robota!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A