Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do konca roku
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Sulmierzyce. Niebezpieczne pobocze przy 444

› Aktualności 6 dni temu    9.12.2017
Adrian Femiak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Ruchliwa trasa wojewódzka. Okolice mostu nad Czarną Wodą. Brak chodnika. I dzieci poruszające się poboczem w drodze do - albo ze szkoły.

R E K L A M A

To codzienny widok w Sulmierzycach. Widok mrożący krew w żyłach. – Przecież to czyste zagrożenie dla życia i zdrowia dzieciaków, biorąc pod uwagę, jaki jest ruch na tej trasie – alarmuje jedna z mieszkanek Sulmierzyc. I dodaje. – Wiem, że są pasy przed domem kultury, ale każdy rodzic też wie, że dzieci są przekorne i nie pójdą tamtędy, gdzie bezpieczniej. Dlatego ufam, że w końcu w urzędzie znajdzie się mądra głowa, która zadba o bezpieczeństwo naszych pociech.

Włodarz twierdzi, że rozwiązanie już znalazł. – Chcemy wyburzyć płot przy drodze wojewódzkiej przed mostem i puścić tam chodnik przez lasek, który połączy się z Zagonkami. W ten sposób dzieci miałyby bezpieczne przejście – opisuje Dariusz Dębicki, burmistrz Sulmierzyc. Plan może i dobry, tylko na wykonanie trzeba poczekać kilka lat, aż zarząd dróg wojewódzkich będzie przebudowywał most. – Ma się to stać w najbliższych trzech latach – przyznaje burmistrz.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A