Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do 30 listopada
R E K L A M A

Sulmierzyce. 70 litrów piwa na głowę

› Aktualności 4 miesiące temu    15.07.2017
Adrian Femiak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Przerażenie w oczach Agnieszki Gibasiewicz spoglądającej na sprawozdanie komisji ds. przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii mówiło samo za siebie. – Tu nie ma przekłamania? – pytała radna Sulmierzyc. Niedowierzała, że w mieście jest tak duża sprzedaż piwa. - To jest kwota 1 mln 120 tys. zł tylko za samo piwo? - dopytywała.

R E K L A M A

Okazało się, że w dokumencie nie ma pomyłek. I rzeczywiście w porównaniu z 2015r. wartość kwoty uzyskanej ze sprzedaży piwa w Grodzie Sulimira wzrosła o 80 tys. zł. Biorąc pod uwagę, że średnia cena półlitrowej buteleczki wynosi 2.50 zł, to na jednego mieszkańca Sulmierzyc w ubiegłym roku przypadało około 70 litrów tego złocistego napoju.

Jednak szef rady w „potoku” spijanego trunku, dostrzegł pozytywy. - To chyba dobrze, że wybieramy niskoprocentowe alkohole – zwrócił uwagę Adam Orzeszyński. I dodał. - Takiej sprzedaży sprzyja zapewne ładna pogoda i sezon grillowy. Część radnych wskazywała jednak, że liczba sprzedawanego w mieście alkoholu, nie koniecznie musi odnosić się do mieszkańców Sulmierzyc. – Zakupy u nas robią różne osoby, również te będące w mieście przejazdem – rzucił ktoś z sali.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A