Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Meble Doktór
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Sapieżyn. „Niejeden w oczach miał śmierć, jak zobaczył tira” .

› Aktualności 12 miesięcy temu    25.01.2017
Marta Popławska
komentarzy 0 ocen 5 / 100%
A A A
Dominik Dymarski, sołtys SapieżynaDominik Dymarski, sołtys Sapieżyna

Pobocza przy powiatówce w Sapieżynie pozarastane były krzakami.

R E K L A M A

- Od wysypiska aż do granicy sapieżyńskiej są tak zarośnięte, że masakra. Jak jedzie tir i traktor, to mają biedę, żeby się minąć w tych krzakach. Dosłownie tunel się zrobił. Na tym jednym łuku to nawet osobówki mają problem. Niejeden w oczach miał tu śmierć jak zobaczył na łuku tira – opowiadał jakiś czas temu Dominik Dymarski, sołtys Sapieżyna.

I przyznał, że stracił już cierpliwość. – Ile można czekać?! O same krzaki to już chyba drugi albo trzeci rok walczę. Mają już po 4,5 metra – tłumaczył.

Szef drogowców w powiecie zapewniał wówczas, że krzaki zostaną wycięte. Niestety przez kilka miesięcy na powiatówce nic się nie działo.

Aż kilka dni temu pobocza w Sapieżynie zostały uporządkowane, a krzaki wycięte.

– Doczekaliśmy się ale nie zrobił tego powiat, tylko gmina. Przyjechali i wszystko pięknie powycinali. Jest teraz widoczność. Pewnie gminie znudziło się czekać aż powiat to zrobi – podkreśla Dominik Dymarski.

 

R E K L A M A
+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A