Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Meble Doktór
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Pożar w Zdunach. Jedna osoba ranna, dwie ewakuowane [FOTO]

› Aktualności ponad rok temu    11.01.2017
Marta Popławska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. mł. kpt. Michał Morta

Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w budynku jednorodzinnym przy Wrocławskiej w Zdunach. Na miejsce wysłano zawodowców i ochotników ze Zdun.

R E K L A M A

- Kierujący Działaniem Ratowniczym ustalił, że występuje duże zadymienie w pomieszczeniach piwnicznych budynku jednorodzinnego. Dym wydostaje się na zewnątrz przez otwarte drzwi garażowe oraz drzwi wejściowe do budynku na pierwszym piętrze – relacjonuje bryg. Tomasz Niciejewski, zastępca komendanta powiatowego PSP w Krotoszynie.


Właściciel posesji znajdował się na zewnątrz, jednak w budynku nadal przebywały dwie kobiety i pies. Strażacy przeprowadzili ewakuację.

- Rota wyposażona w sprzęt ochrony dróg oddechowych weszła do wnętrza budynku w celu zlokalizowania kobiet i psa, które zostały ewakuowane na zewnątrz i przeprowadzone do sąsiedniego budynku, gdzie zapewniony został im komfort cieplny oraz udzielona kwalifikowana pierwsza pomoc polegająca na wsparciu psychicznym – informuje Tomasz Niciejewski. W tym samym czasie strażacy gasili pożar w piwnicy.


Właściciel posesji źle się poczuł i konieczne było przetransportowanie go do szpitala.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A