Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Pożar pałacu w Starymgrodzie. Rodzina ewakuowana [ZDJĘCIA]

› Aktualności ponad rok temu    12.01.2017
Marta Popławska
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A

Do groźnego pożaru doszło w nocy w pałacu w Starymgrodzie. Dach nad głową straciła 5-osobowa rodzina wynajmująca mieszkanie w pałacu.

Pożar szalał w dwóch pomieszczeniach mieszkalnych zabytkowego pałacu.

R E K L A M A

- Wewnątrz budynku zaadoptowanego na mieszkanie jednorodzinne panuje duże zadymienie. Lokatorzy znajdują się na zewnątrz i nie uskarżają się na żadne dolegliwości - mówi bryg. Tomasz Niciejewski, zastępca komendanta powiatowego PSP w Krotoszynie.Istniało ryzyko rozprzestrzenienia się ognia na pozostałe części budynku.

Strażacy zawodowcy i ochotnicy z OSP Kobylin i OSP Kuklinów ugasili palące się wyposażenie mieszkania i stłumili ogień.

- Z pomieszczeń usunięto spalone i nadpalone elementy wyposażenia na zewnątrz i dogaszono wodą. Po przewietrzeniu budynku wszystkie pomieszczenia sprawdzono kamerą termowizyjną i urządzeniami pomiarowymi – zagrożeń nie stwierdzono - dodaje Tomasz Niciejewski.Mieszkanie doszczętnie spłonęło.

R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A