Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Pogorzałki Małe. Samochód spłonął. Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]

› Aktualności 6 miesięcy temu    28.06.2017
Marta Popławska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. PSP w Krotoszynie

Na jednej z posesji w Pogorzałkach Małych (gm. Koźmin Wlkp.) doszło do pożaru samochodu. Jedna osoba została ranna w czasie prób ugaszenia auta.

R E K L A M A

 

Na miejsce pożaru wysłano strażaków z OSP Koźmin Wlkp., OSP Borzęciczki i zawodowców z Krotoszyna.

- Kierujący Działaniem Ratowniczym ustalił w przeprowadzonym rozpoznaniu, że w czasie rozcinania elementów samochodu osobowego Renault Scenic doszło do zapalenia - relacjonuje Tomasz Niciejewski, zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

Pożarnicy ugasili płomienie i schłodzili butlę LPG, która była zamontowana w samochodzie. W czasie tłumienia pożaru do strażaków zgłosił się mężczyna z poparzoną ręką.

 

- KDR wezwał na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego – do czasu przyjazdu karetki strażacy zaopatrzyli oparzenie - mówi Tomasz Niciejewski.

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A