Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Pani Teresa schudła z Naturhouse w Krotoszynie 25 kg!

› Aktualności 3 dni temu 14:38    19.01.2018
Reklama
komentarzy 0 ocen 9 / 100%
A A A

Pani Teresa z Krotoszyna jeszcze do niedawna walczyła ze sporą nadwagą. Zdecydowała się na podjęcie kuracji odchudzającej w Centrum Naturhouse w Krotoszynie i straciła 25 kg. Dzięki diecie w Naturhouse zyskała zdrowie i nową sylwetkę! Jest pełna radości i życiowej energii.

R E K L A M A

Zadaliśmy jej kilka pytań, aby opowiedziała nam jak wyglądała jej droga do osiągnięcia celu i kuracja w Naturhouse.

1. Co skłoniło Panią do podjęcia decyzji o zgubieniu zbędnych kilogramów?

Pani Teresa: Przede wszystkim wysoka waga (śmiech). Za dużo ważyłam, bo jednak 120 kg to jest bardzo dużo.

2. A próbowała Pani kiedykolwiek wcześniej się odchudzać?

Pani Teresa: Kiedyś, chyba 10 lat temu, próbowałam na własną rękę, krótko po tym jak zaczęłam tyć. Odchudzając się samodzielnie nabawiłam się anemii. Po tym wszystkim zwątpiłam i przestałam się odchudzać.

3. Co skłoniło Panią do tego, że przyszła Pani do Naszego Centrum Naturhouse w Krotoszynie?

Pani Teresa: Dowiedziałam od znajomej i to ona mnie namówiła na pierwszą konsultację. Dodatkowo syn mówił, żebym w końcu pomyślała o sobie i zadbała o własne zdrowie.

4. Czy jest Pani zadowolona z efektów?

Pani Teresa: Bardzo, a kto by nie był (śmiech). Jestem przeszczęśliwa i dumna z siebie, że potrafiłam tego dokonać. Po takim spadku wagi to się człowiek całkiem inaczej się czuje. Wcześniej bardzo szybko się męczyłam, miałam zadyszkę, a teraz te problemy zniknęły zupełnie. Czuję się o niebo lepiej niż przed kuracją. Rodzina i znajomi bardzo chwalą mój wygląd, są pozytywnie zaskoczeni moją zmianą. I co najważniejsze noszę ubrania o 4 rozmiary mniejsze!!!

5. Czy było coś co sprawiło Pani największą trudność w diecie?

Pani Teresa: Nie. Sama dieta okazała się niezwykle przyjemna. Poznałam wiele nowych przepisów, smaków. Jednak zanim tu przyszłam to musiałam nastawić się psychicznie. Bałam się, że nie będę dość silna, by wytrwać na diecie. Syn namawiał mnie ponad 3 tygodnie na wizytę. Ja przez te trzy tygodnie budowałam swoją motywację, by być gotowa na to spotkanie i na jego dalszy ciąg czyli wytrwanie na diecie. Po prostu uwierzyłam w siebie!

6. Czy sama dieta sprawia Pani przyjemność?

Pani Teresa: Tak. Ostatnimi czasy nawet zaczęłam zwracać uwagę znajomym, że to co jedzą jest niezdrowe, że może im zaszkodzić . Zdrowa dieta tak zadomowiła się w moim życiu, że nawet teraz już nie odczuwam tego, że jestem na diecie i przestałam nawet używać tego słowa. Nie mam żadnego poczucia straty czy wyrzeczenia. To po prostu świadomość, że odżywiam się zdrowo.

7. Ile czasu zajęło Pani uzyskanie takiego imponującego wyniku?

Ja schudłam 25 kg w przeciągu 23 tygodni. Oczywiście nadal kontynuuję kurację. To były dobre 23 tygodnie. Wreszcie zrobiłam coś dla siebie i czuję się z tym dobrze.

 

*Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych wyników przez innych nie jest gwarantowane
 

Pani Teresa jest przykładem na to, że odchudzanie zaczyna się w głowie i że z pozytywnym nastawieniem można dokonać wszystkiego! GRATULUJEMY!

Jeśli chciałbyś/chciałbyś tak jak Pani Teresa zgubić kilka/kilkanaście kilogramów to zapraszamy do naszego Centrum

Już dziś umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem Naturhouse.

Jak skorzystać z bezpłatnej konsultacji?

Aby umówić się na bezpłatną konsultację wystarczy zadzwonić pod nr telefonu 694 522 122 lub wypełnić formularz internetowy, który wyświetli się po kliknięciu linku:


 

Zapraszamy!

Centrum Dietetyczne Naturhouse Krotoszyn

ul. Piastowska 4a, wejście od ul. Kościuszki

tel. 694 522 122, e-mail: krotoszyn@naturhouse-polska.com

Godziny otwarcia Centrum

  • Poniedziałek 10.00-18.00
  • Wtorek, czwartek 9.00-17.00
  • Środa 11.00-19.00
  • Piątek 8.00-16.00
R E K L A M A
+ 9 głosów: 9 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A