Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Meble Doktór
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Pani Karolina z Krotoszyna schudła z Naturhouse 12kg

› Aktualności 6 miesięcy temu    12.07.2017
Reklama
komentarzy 0 ocen 5 / 100%
A A A

Pani Karolina jeszcze do niedawna zmagała się z nadmiernymi kilogramami i złym samopoczuciem. Dzięki Centrum Dietetycznemu Naturhouse w Krotoszynie schudła 12 kg i nabrała pewności siebie. A teraz po prostu pięknie wygląda. Zresztą sami oceńcie. Jak to osiągnęła i co sądzi o kuracji odchudzającej w Naturhouse? Zadaliśmy jej kilka pytań

R E K L A M A

1. Co skłoniło Panią skłoniło do odchudzania?

To, że nie mogłam się zmieścić w wiele moich ubrań w szafie. Jak człowiek sapie, ciężko oddycha jak się nachyla, żeby zawiązać buty to to jest ostateczność. No i cyfra z przodu na wadze była bardzo przekonująca.

2. Co sprawiło Pani największą trudność podczas trwania kuracji?

Unikanie słodkości. To było prawdziwe wyzwanie.

3. Jak udawało się przetrwać każdy kolejny tydzień bez słodyczy?

Proste. Jak ich nie było w domu to nie kusiły. Jak zdarzyło się, że już były w domu to wtedy starałam sobie tak organizować zajęcia w domu, żeby nie myśleć o słodyczach.

4. Co w diecie sprawiało Pani największą przyjemność?

Od początku zaczął mi bardzo odpowiadać jogurt naturalny, którego dotąd nigdy nie lubiłam. Okazało się, że jak oddam owoce i te wasze płatki to robi się pyszny deser. Dodatkowo to, że się je 5 razy dziennie, co skutkuje tym, że nie jest się głodnym w ciągu dnia. Wcześniej to zwykłam jadać tylko rano i wieczorem po pracy. Po tylu godzinach niejedzenia od śniadania do kolacji to potem się człowiek najadł jak wariat.

A teraz nauczyłam się, że jak wstaję to muszę zjeść śniadanie. Wcześniej przed rozpoczęciem diety to najpierw leciałam z dziećmi do szkoły, a dopiero potem jadłam śniadanie tak o godz. 9.00 lub później.

5. Czy pojawiły się jakieś wątpliwości podczas trwania kuracji?

Ogólnie raczej nie. Czasem kusiło mnie aby dać sobie spokój z tym wszystkim, zwłaszcza na samym początku gdy było tylko 1-2 kg mniej. Człowiek stoi przed lustrem i nie widzi wielkich zmian i myśli to po co się odchudzać jak i tak nic nie widać. Ale potem gdy zauważyłam efekty. W sumie teraz ubrania noszę o 2 rozmiary mniejsze.

6. Czy otrzymywała Pani wsparcie od najbliższych?

Tak, moje dzieci tak bardzo mnie wspierają. Często mówią do mnie ,,Wow mamo dałaś radę".

7. Co zmieniły w Pani te utracone kilogramy?

To, że wreszcie mogę wyjść na miasto, z podniesioną głową. Mam w głowie myśl ,, A teraz jestem zgrabna i idę". Po prostu straciłam kilogramy a nabrałam pewności siebie.

8. Czy jest Pani zadowolona z efektów? Bo ja jak na Panią patrzę to bardzo. Zwłaszcza na radość, która płynie od Pani.

No oczywiście, że jestem. Jak tu być niezadowolonym, jak waga swoje pokazuje. Widzę, że wyglądam o wiele lepiej i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. No i noszę ubrania o 2 rozmiary mniejsze.


Wszystkie osoby, które chciałyby jak Pani Karolina zmienić swój wygląd i samopoczucie zapraszamy do naszego Centrum w Krotoszynie. Dietetyk dokona niezbędnych pomiarów ciała i w razie problemów zaproponuje skuteczne rozwiązanie.Aby umówić się na bezpłatną konsultację wystarczy zadzwonić lub przyjść do naszego Centrum Dietetycznego w Krotoszynie lub umówić się on-line:


Centrum Dietetyczne Naturhouse

ul. Piastowska 4a, wejście od ul. Kościuszki, 63-700 Krotoszyn
tel. 694 522 122, e-mail: krotoszyn@naturhouse-polska.com

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 10:00-18:00
  • wtorek 9:00-17:00
  • środa 11:00-19:00
  • czwartek 9:00-17:00
  • piątek 8:00-16:00
R E K L A M A
+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A