Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Meble Doktór
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Materace przeciwodleżynowe dla ZOL-u [FOTO]

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    11.01.2017
Tomasz Słaboszewski
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Zakład Opiekuńczo-LeczniczyZakład Opiekuńczo-Leczniczy fot. Tomasz Słaboszewski

Pięć materaców przeciwodleżynowych zmiennociśnieniowych przekazało Zakładowi Opiekuńczo - Leczniczemu w Krotoszynie Centrum Wolontariatu Ziemi Krotoszyńskiej. W imieniu CWZK sprzęt przekazał prezes Ryszard Łopaczyk.

R E K L A M A

 

Ciąglę widzę potrzebę udoskonalania naszej pracy - nie dla nas, jako personelu, choć nasze życie, zdrowie i nasze kręgosłupy też są dzięki temu odciążone, ale dla naszych podopiecznych. Należy postawić znak równości w udogodnieniu jakie daje taki sprzęt - i nam, i pacjentom - powiedziała Barbara Kościńska-Krzyżańska, kierownik Zakładu Opiekuńczo Leczniczego i Zakładu opieki Paliatywnej. 

 

 

Gdyby każde łóżko było w takim zestawie, jaki państwu zaprezentowałam, byłby to szczyt marzeń nie tylko w naszym oddziale - dodała kierownik ZOL-u. 

 

Pieniądze na zakup materaców pochodziły ze zbiórki publicznej przeprowadzonej podczas charytatywnego koncertu zorganizowanego wspólnie przez CWZK i Krotoszyński Ośrodek Kultury w grudniu ubiegłego roku.

 

 

R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A