Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Meble Doktór
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Kto to wszystko pozmywa? Zmywarka!

› Aktualności 3 dni temu 10:35    19.01.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Święta, święta i w końcu po świętach. Przy wielu stołach na zakończenie rodzinnej biesiady padło tradycyjne pytanie – A kto to teraz wszystko pozmywa?
A przecież jest bardzo prosty sposób, by tego problemu uniknąć. Wystarczy kupić zmywarkę.

R E K L A M A


Wolnostojąca czy do zabudowy

Jeżeli jesteś na etapie projektowania (przebudowy) kuchni możesz w projekcie uwzględnić zmywarkę. Jednak jeśli nie planujesz remontu to spokojnie znajdziesz coś dla siebie w segmencie zmywarek wolnostojących. Wystarczy wymontować jedną z szafek. Dla chcącego nic trudnego. Na rynku są urządzenia w szerokości od 45 do 60 cm, a także te kompaktowe. Szeroką ofertę znajdziesz na stronie www.emag.pl/zmywarki-wolnostojace/c.

 

Zbędny, a może niezbędny wydatek

Większość osób nie decyduje się na kupno zmywarki uważając, że to zbędny wydatek. - To za droga zabawka. Szkoda pieniędzy, już wolę się pomęczyć przy zmywaniu – mówią.

Nic bardziej mylnego. Używając zmywarki nie tylko nie musisz się męczyć, ale również oszczędzasz. Co prawda najpierw musisz jednorazowo wydać większą kwotę (choć można także zakup rozłożyć na raty), ale w dłuższej perspektywie zaoszczędzisz na rachunkach za wodę i prąd czy gaz. Jak to za prąd i gaz zapyta niedowiarek? No bo przecież wodę, którą używasz do zmywania trzeba przecież w jakiś sposób podgrzać.

 

Duża czy mała?

Jeżeli jesteś singielką (singlem), albo tworzycie małą rodzinę nie ma sensu kupować dużej zmywarki. W zupełności wystarczy taka o szerokości 45 cm, albo nawet jeszcze mniejsza, kompaktowa, którą można ustawić na blacie - tak, jak mikrofalówkę. Jeśli masz większą rodzinę, to zdecydowanie warto zainwestować w większy sprzęt, by nie trzeba jej było używać kilka razy dziennie.

Producenci z reguły przedstawiają wielkość zmywarki podając liczbę kompletów naczyń, które można jednorazowo umyć (jako komplet przyjmuje się najczęściej: trzy talerze, szklankę, sztućce oraz ewentualnie kieliszek do wina). Czyli dwie osoby i trzy posiłki to teoretycznie sześć kompletów naczyń. Do tego w zupełności wystarczy mała zmywarka.

 

Na co warto zwrócić uwagę?

Poza wielkością zmywarki warto zwrócić jeszcze uwagę na kilka innych szczegółów. Wyższa klasa energetyczna sprawia, że choć przy zakupie musisz z portfela wyjąć więcej pieniędzy, to w w ciągu kilku lat na pewno się to zwróci w rachunkach.

Jeżeli zależy Ci na pełnym komforcie, to warto zainwestować w zmywarkę z wewnętrznym wentylatorem, który przyspiesza proces suszenia.

Czujnik wielkości załadunku sprawi za to, że możesz ekonomicznie „pozmywać” tylko część naczyń.

Bardzo wygodna jest też funkcja opóźnionego startu, czyli programator, który sprawi, że wracając do domu otworzysz zmywarkę z pachnącymi, czystymi naczyniami.

Jeżeli masz małe dzieci zwróć uwagę na wyparzanie, które sprawi, że będziesz mieć spokój z bakteriami.

 

Podsumowanie

Święta Bożego Narodzenia dopiero za rok, ale po drodze jest też jeszcze Wielkanoc i pewnie kilka innych dni, podczas których znów pojawi się niezmywalny problem. Dlatego warto pomyśleć o zmywarce!

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A