Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - JTBS - mieszkania
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do konca roku
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Krotoszynianin wspina się na Machu Picchu. [RELACJA]

› Aktualności› Wydarzenia 22 dni temu    23.11.2017
Tomasz Słaboszewski
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Damian Stawowy

Krotoszynianin, Damian Stawowy właśnie wspina sie na legendarne Machu Picchu. Do Peru  i z powrotem poleciał za niespełna 1,5 tysiąca złotych. Śledźcie z nami jego podróż. Relację znajdziesz na kanale prowadzonym przez Damiana: 
PokaTo Wszystko oraz Instagram poka_to

 

R E K L A M A

 

 

 

Dziś był dzień mocno trekkingowy - przeszliśmy 24 km po andyjskich junglach, prosto do Aguas Calientes, czyli ostatniej bazy noclegowej przed atakiem na Machu Picchu. I nie tylko mowa o nazywanej tak starożytnej cytadeli Inków, ale również o przyległej gorze o właściwej nazwie Machu Picchu, na która może wejść jednego dnia tylko kilkaset osób i mamy bilety na to wejście. Z Machu Picchu podobno jest najpiękniejszy widok na sama Cytadele leżąca 800 m poniżej (która również jutro zwiedzamy kilka godzin) - napisał Damian Stawowy na portalu PokaTo Wszystko.

 

Organizm - spodziewałem się choroby wysokościowej z uwagi na nagłą zmianę wysokości nad poziomem morza (nagle z 0 na 3.400 m npm). Na szczęście regularne uprawianie sportu, profilaktyka na tydzień przed wyjazdem (brak alko, treningi interwalowe, zapas leków, dużo wody i jedzenia) pomogły i nawet kiedy dowiedziałem się od kierowcy ze wywozi mnie właśnie na 4300 m npm (!) choroba mnie nie dopadła. Z tej właśnie wysokości zaczynaliśmy zjazd rowerami w Andach

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jerzy, łowca nietoperzy
22 dni temu 1
Sprawdziłem jego konto na instagramie i chyba jednak podziękuję.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A