Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Krotoszynianin szarpał się z obcokrajowcem. Poszło o pieniądze

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    10.07.2017
Tomasz Słaboszewski
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Pod jednym z barów w okolicy rynku w Krotoszynie doszło do szarpaniny. Dwóch mężczyzn – krotoszynianin i obywatel Turcji – nie przebierali w słowach i kłócili się o to, który komu jest winien pieniądze.

R E K L A M A

 

W pewnym momencie miało dojść do rękoczynów. Jeden z uczestników szarpaniny sięgnął po telefon i powiadomił policję. Gdy funkcjonariusze byli już w drodze na interwencję, atmosfera między szarpiącymi się gęstniała na tyle, że numer alarmowy wybrał jeszcze jeden ze świadków i także wezwał pomoc. Gdy zaś policyjny patrol dotarł pod bar, obaj krewcy mężczyźni uspokoili się. Żaden z nich nie doznał obrażeń.

 

- Policjanci ustalili, że doszło do wymiany zdań i szarpaniny pomiędzy dwoma mężczyznami. Między nimi doszło do nieporozumienia na tle rozliczeń finansowych. Z uwagi, że nie stwierdzono znamion przestępstwa ani wykroczenia osoby zostały poinformowane, że swoich roszczeń mogą dochodzić na drodze cywilno-prawnej – podsumowuje mł. asp., Piotr Szczepaniak, rzecznik krotoszyńskiej policji.

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Gość.
6 miesięcy temu 1
Jazda z ciapatymi! Kebaby kręcić Tureckie brudy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A