Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do konca roku
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Krotoszyn: Zwiedzili apartament Madonny i zjedli obiad u Karola Okrasy

› Aktualności› Wydarzenia 10 dni temu    5.12.2017
Tomasz Słaboszewski
komentarzy 0 ocen 4 / 75%
A A A
 fot. ZSP nr 2 w Krotoszynie

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krotoszynie byli na wycieczce w Warszawie. Zwiedzili starówkę, ale punktem kulminacyjnym była wizyta w pięciogwiazdkowym hotelu Intercontinental. 

R E K L A M A

 

Spotkanie zostało urozmaicone poczęstunkiem oraz zwiedzaniem InterContinentalu. Młodzież miała okazję zobaczyć m.in. apartament prezydencki, w którym nocują nie tylko głowy państw, ale też znani piosenkarze, jak choćby Madonna. Także strefa Spa & Wellnes, basen z widokiem na Pałac Kultury i Nauki oraz Restauracja Karola Okrasy zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie - informuje Ryszard Kaszkowiak, kierownik szkolenia praktycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnej nr 2.

 

 

Uczestników zaproszono również na pokaz live cooking, podczas którego mogli skosztować dań, przygotowywanych przez najlepszych kucharzy pracujących w tym hotelu. Pobyt zwieńczyło spotkanie się z dyrektorem hotelu, który przedstawił swoją drogę zawodową i opowiedział o odpowiedzialności służbowej, jaka spoczywa na osobie pracującej na tym stanowisku w luksusowym hotelu.

 


 

R E K L A M A
+ 3 głosów: 4 (75%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A