Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Meble Doktór
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Krotoszyn. Upamiętnili wyjątkowe miejsca i ludzi

› Aktualności 11 dni temu    11.01.2018
Marta Popławska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

13 tys. zł kosztowało wykonanie i zamontowanie trzech tablic pamiątkowych. Stanęły one przy Dębie Rozdrażewskich, pomniku 56 Pułku Piechoty Wielkopolskiej przy ulicy Mickiewicza i przy pomniku Powstańców Wielkopolskich przy Klonowicza w Krotoszynie.

R E K L A M A

- Realizacja była możliwa dzięki wsparciu finansowemu pochodzącemu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Wspieranie opieki nad miejscami pamięci i trwałymi upamiętnieniami w kraju” - podkreśla Franciszek Marszałek, burmistrz Krotoszyna.

Kwota dofinansowania wyniosła 10 tys. zł. Ponadto przy drodze wojewódzkiej między Krotoszynem a Sulmierzycami zamontowano kierunkowskazy, które ułatwiają dotarcie do Dębu Rozdrażewskich znajdującego się na terenie Nadleśnictwa Krotoszyn.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A