Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Krotoszyn. Telefonem zapłacisz za parkowanie

› Aktualności 20 dni temu    2.01.2018
Marta Popławska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Zostawiasz auto w strefie płatnego parkowania w Krotoszynie? Nie musisz już stać w kolejce do parkomatu, szukać drobnych i wracać do auta, by zostawić bilet za szybą. Właśnie ruszyła możliwość zakupu biletów za pomocą aplikacji telefonicznej.

R E K L A M A

- moBILET to wygodna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego zakupu biletów parkingowych. Daje kierowcy możliwość zakupu biletu zawsze i wszędzie – 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu – bez konieczności szukania parkomatu czy posiadania gotówki – podkreślają urzędnicy z krotoszyńskiego magistratu.


Płatność telefonem za bilet parkingowy jest prosta. Wystarczy pobrać aplikację „moBILET”, zarejestrować się i dokonać przedpłaty na indywidualny rachunek bankowy. Wirtualny portfel można zasilić dowolną kwotą za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego, karty kredytowej lub ekspresowego zasilenia przez stronę internetową albo aplikację mobilną. I już można kupić bilet parkingowy.

Uruchamiamy aplikację, wybieramy „Parkowanie”, a następnie miasto, ulicę przy której parkujemy samochód, numer rejestracyjny pojazdu, czas postoju i potwierdzamy zakup.

Z wirtualnego portfela automatycznie zostanie pobrana odpowiednia kwota za postój. Ceny za parkowanie są identyczne jak w przypadku tradycyjnego zakupu biletu. By korzystać z aplikacji i zakupić bilet konieczne jest połączenie z Internetem. Aplikacja nie pobiera żadnych dodatkowych opłat.

Strefa płatnego parkowania w Krotoszynie obowiązuje od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 18.30.

Opłaty w strefie:

Bilet parkingowy:

1 zł – za pierwsze 30 minut

2 zł – za pierwszą godzinę

2,40 zł – za drugą godzinę

2,80 zł – za trzecią godzinę

2 zł – za czwartą i każdą następną godzinę.

Abonament dla mieszkańców ze stałym lub czasowym zameldowaniem przy ulicy objętej strefą:

40 zł – abonament miesięczny

400 zł – abonament roczny

Abonament dla pozostałych użytkowników parkingów:

45 zł – abonament półmiesięczny

90 zł – abonament miesięczny

450 zł – abonament półroczny

900 zł – abonament roczny

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jurek ogórek
13 dni temu 1
Złodziejw. Za te pieniądze dostajemy dziurawe drogi (patrz piastowska koło poczty kałuża gigant a 30 metrów dalej parkomat kałuża nawilża pieszych na chodniku bo ma taki zasięg - od lat tam tak jest) i beznadziejne chodniki np chodnik przy starym nadleśnictwie wzdłuż mickiewicza i dalej w stronę sszpitala potem wzdłuż ogrodzenia byłego browaru... To pytam qrwa mać za co płacić w tym bieda mieście?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A