Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Meble Doktór
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Krotoszyn. Spotkanie z przedsiębiorcami [ZDJĘCIA]

› Aktualności ponad rok temu    12.01.2017
Farida Leśniewska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Przedsiębiorcy z Krotoszyna spotkali się z burmistrzem, radnymi i przedstawicielami służb mundurowych. W auli miejscowego gimnazjum nr 2 wspólnie podsumowali miniony rok i złożyli sobie noworoczne życzenia.

Spotkanie uświetnili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 i gimnazjum nr 2 w Krotoszynie pod kierunkiem Andrzeja Polańskiego.

Prezentację na temat firm wielopokoleniowych przedstawili uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 wraz z nauczycielką Magdaleną Karwik. Z koli Violetta Kowalska, specjalista z Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Poznaniu oraz Aneta Karkosz, prezes Zarządu Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych w Gostyniu zachęcały przedsiębiorców do konsultacji w przygotowanych na okoliczność spotkania stoiskach.

R E K L A M A

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A