Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do konca roku
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Krotoszyn. Skorzystaj z bezpłatnej mammografii przy Intermarché [FILM]

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    18.10.2017
Ewa Serafiniak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.pl

Masz 50 – 69 lat? Nie korzystałaś z mammografii przez ostatnie dwa lata? Zgłoś się na bezpłatne badanie piersi. Mammobus stanie w Krotoszynie w najbliższy poniedziałek 23. paździenika na parkingu przy supermarkecie Intermarche (ul. Raszkowska). Nie musisz mieć skierowania. Wystarczy wcześniej się zarejestrować pod nr telefonów 68 452 77 96 oraz 68 452 77 17. Panie w pozostałych grupach wiekowych będą mogły przebadać się za opłatą w wysokości 80 zł.

R E K L A M A

– Od dziesięciu lat staramy się uświadamiać Polki jak ważna jest profilaktyka raka piersi, która pozwala na wczesne wykrycie choroby i daje dużą szansę na całkowite wyleczenie. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie mieszkanki Krotoszyna do przybycia do Intermarché i przebadania się. Ponadto z okazji dziesiątej edycji akcji przygotowaliśmy liczne konkursy, do udziału w których zapraszamy nie tylko Panie, ale wszystkich tych dla których zdrowie ich mam, sióstr czy partnerek jest najważniejsze – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.W 2017 r. odbywa się jubileuszowa, dziesiąta edycja akcji „Muszkieterowie dla Polek”, która została zainaugurowana w Dzień Kobiet i potrwa aż do grudnia. Oprócz badań, aby uświetnić tegoroczną edycję, Grupa Muszkieterów przygotowała dodatkowe atrakcje.z okazji jubileuszu akcji powstał film edukacyjny „Najważniejsza kobieta w moim życiu to…”. Możemy w nim zobaczyć, jak przypadkowo spotkane osoby zachęcały najważniejsze dla nich kobiety do regularnych badań mammograficznych.

 

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A