Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do konca roku
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Krotoszyn. Seniorzy podsumowali rok [FOTO]

› Aktualności 9 dni temu    7.12.2017
Adrian Femiak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Krotoszynie, podsumowali kolejny rok działalności. A ten, podobnie jak poprzednie, obfitował w liczne atrakcje. - Prowadzone były m.in. zajęcia z gimnastyki, terapii tańcem, jogi, a także warsztaty florystyczne czy rękodzieła. Nie brakowało także zmagań sportowych. Te odbywały się na krotoszyńskiej kręgielni „Wodnik”, gdzie rywalizowano w ramach Senioralnej Ligii Kręglarskiej – wylicza Elżbieta Maleszka, prezes UTW w Krotoszynie.

R E K L A M A

Spotkanie odbyło się w sali Biblioteki Publicznej w Krotoszynie. Przybyli na nie m.in. partnerzy oraz instytucje współpracujące z seniorami, którym podziekowano za wspólne działania. Z krótkim programem artystycznym wystąpili uczniowie z krotoszyńskiej „czwórki”, a na koniec odbył się słodki poczęstunek.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A