Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Meble Doktór
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Koźmin Wlkp. Akademia Uśmiechu 2017. Koloniści w drodze nad morze [ZDJĘCIA]

› Aktualności› Wydarzenia 7 miesięcy temu    24.06.2017
Ewa Serafiniak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Uczestnicy Akademii Uśmiechu 2017 z Koźmina Wlkp. razem z opiekunamiUczestnicy Akademii Uśmiechu 2017 z Koźmina Wlkp. razem z opiekunami

Kolonie Akademia Uśmiechu 2017. Nad morze do Darłówka jadą dzieci z Koźmina Wlkp. i okolic.

 

R E K L A M A

Rozpoczynają się kolonie w ramach Akademii Uśmiechu 2017. Blisko 100 dzieci z Koźmina Wlkp. i okolic spędzi wakacje nad morzem w Ośrodku Kolonijno - Wczasowym „Urszula” w Darłówku.

 

Koloniści są już w drodze. Na morzem będą wypoczywać do 5 lipca. W tym czasie będą korzystać z atrakcji oferowanych przez Darłówko i okoliczne miejscowości. Letni wyjazd na wakacje już po raz czwarty organizuje Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp.

Uzestników Akademii Uśmiechu w wieku 8 – 14 lat podzielono na 6 grup. Opiekę nad nimi sprawują: Kariolina Adamkiewicz, Maria Kowańdy, Renata Plewińska, Ilona Styburska i Martyna Szych. Kierownikiem Akademii Uśmiechu 2017 jest Maria Grzelak, kierownikiem organizacyjnym – Adam Grzelak.

Patronat medialny nad Akademią Uśmiechu sprawuje „Gazeta Krotoszyńska.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A