Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do 30 listopada
R E K L A M A

Koniec z tanim grzybkiem w Sulmierzycach?

› Aktualności 2 miesiące temu    13.09.2017
Adrian Femiak
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

50 zł za pobór mediów - tyle dotychczas kosztowało wynajęcie „grzybka” w Sulmierzycach. Ma się to niebawem zmienić, a stawka pójść zdecydowanie w górę.

R E K L A M A

Wydaje mi się, że ta kwota jest śmieszna i symboliczna. W okolicznych gminach ta opłata wynosi 200 zł i więcej – wyliczył Dariusz Dębicki, burmistrz Sulmierzyc.

Jednocześnie zwrócił się do radnych o sugestie i propozycje w sprawie wysokości opłat. Jak funkcjonowanie "grzybka" widzieli rajcy? Czy będzie podwyżka i jak duża? O tym szerzej w aktualnym wydaniu "Gazety Krotoszyńskiej".

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ alek
2 miesiące temu 3
Taaak ale checa..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Abudabi
2 miesiące temu 2
Z tego co wiem.. to Miasto nie ma prawa przez 5 lat pobierać ani złotówki.. ze wzgledu na otrzymaną dotacje na budowe.. posiada zakaz wynajmu grzybka w celach zarobkowych.. a wiec caly proceder jest nielegalny i co Wy na to ??? skonczy sie jak Krosnicach.. za przejazd kolejka cegiełka... i musieli ponad 100.000 zł oddać... powodzenia i liczę ze ktoś to wyjaśni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xyz
2 miesiące temu 1
to nie jest opłata za wynajęcie grzybka, a za wykorzystany prąd itp.... :)
R E K L A M A
R E K L A M A