Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Meble Doktór
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Dni Rozdrazewa 2017. Turniej sołectw [ZDJĘCIA]

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    17.07.2017
Ewa Serafiniak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Stylowa syrenka, kilka maluchów i konne bryczki jechały na czele barwnego korowodu dożynkowego. Tuż za nimi szli mieszkańcy i żeńcy – panowie w lnianych koszulach i słomkowych kapeluszach z kosami w dłoniach oraz towarzyszące im panie w prostych sukniach z epoki - dzierżące kosze wypełnione owocami, chlebem i kankami z napojami. Wszystko w myśl hasła przewodniego tegorocznych Dni Rozdrażewa - Jak nasi pradziadowie żniwowali.

R E K L A M A

W ramach imprezy odbył się turniej wsi, gdzie jedną z konkurencji było ręczne koszenie zboża i ubieranie snopów. Prócz tego były zmagania w pokonywaniu sztafety farmera czy rzeczna przeprawa piwosza. Ostatecznie zmagania wygał Rozdrażew, drugi był Rozdrażewek, trzecie Trzemeszno. Poza podium znalała sie Nowa Wieś. Szczegółowa relacja z imprezy juz jutro w "Gazecie Krotoszyńskiej".

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A