Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do 30 listopada
R E K L A M A

Debata kandydatów na burmistrza Kobylina [ZDJĘCIA I FILM]

› Aktualności› Samorząd 2 miesiące temu    13.09.2017
Ewa Serafiniak
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A

Mirosław Jackowski, Tomasz Lesiński, Rafał Nowacki i Wiesław Popiołek - kandydaci na burmistrza Kobylina - starli się podczas debaty zorganizowanej przez redakcję "Gazety Krotoszyńskiej".

R E K L A M A

Panowie przedstawiali i konfrontowali swoje wizje sprawowania władzy w Kobylinie po ewentualnej wygranej w zbliżających się przedterminowych wyborach na włodarza miasta. Odpowiadali na pytania dotyczące planów na najbliższy rok - bo po wyborach najważniejszy urząd w mieście jeden z nich będzie piastował do czasu jesiennych wyborów samorządowych w 2018 roku. Przekonywali do swoich pomysłów na najważniejsze inwestycje, tego, jak chcą wspierać równomierny rozwój miasta i wiosek w gminie, edukację czy kulturę.

Obszerna relacja z przebiegu debaty ukaże się już w najbliższym numerze "Gazety Krotoszyńskiej".

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia krótkiej prezentacji każdego z kandydatów.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (5)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ hej
  miesiąc temu 5
  POPIOŁEK, POPIOŁEK!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ też wyborca
  2 miesiące temu ocena: 100%  4
  KANDYDACI a gdzie pomysł na tę gminę? Nasza gmina ma określone środki na inwestycje i aby pozyskać dotacje unijne samorząd musi wygenerować wkład własny. Na jaki konkretny cel przyszły Burmistrz chciałby pozyskać dotacje....nie usłyszałam...na wszystko i nic... Przyszły Burmistrz nie musi pięknie mówić, ale powinien mieć cele, które chce zrealizować i je nakreślić wyborcom. Żaden z nich nie piastował jeszcze tego stanowiska, więc szanse mają równe. Uważam, że ankieta odbiega od rzeczywistości, a ten kto ją stworzył nie pomyślał, że na wybory częściej chodzą ludzie starsi...a ci raczej z internetu nie korzystają. Na wynik głosowania wpływ może mieć nawet...pogoda. Poza tym /jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził/ Wszyscy mają facebook, dziwię się, że nie napisali swojego programu. W rodzinach się o tym mówi, więc i starsi dowiedzieliby się o ciekawych pomysłach od młodszych domowników, ale nikt tych pomysłów nie zna....to tyle.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ teofil
  2 miesiące temu ocena: 100%  3
  nie chcem ale muszem przypomniec.wzmianka o japkach calkowicie dyskwalifikuje kandydata. jakby tego malo to wzmianka o tym ze sie nie wiedzialo o tym czy sie bedzie kandydowalo to czysty kabaret .panie tomaszu zawiodl mnie pan.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Adam
  2 miesiące temu ocena: 67%  2
  Ma pan głos młodzieży Panie Tomku
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jan
  2 miesiące temu ocena: 71%  1
  Kiedy nagraanie z całej debaty?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A
  R E K L A M A