Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Czarne chmury nad PZD

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    6.12.2013
Tomasz Słaboszewski
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Źle się dzieje w Powiatowym Zarządzie Dróg. Niedawno z pracy zrezygnował zastępca dyrektora Jacek Hybsz, a teraz rada powiatu rozważa likwidację tej jednostki albo ogłoszeniem konkursu na nowego dyrektora. Powodem jest niezadowolenie z jakości usług świadczonych przez drogowców.

Dyskusja nad kształtem przyszłorocznego planu finansowego przerodziła się w debatę na temat Powiatowego Zarządu Dróg – jednostki, pod której adresem jest najwięcej zastrzeżeń. Tomasz Chudy podczas wspólnego posiedzenia komisji w trakcie debaty nad budżetem na 2014 rok zaproponował, aby zlikwidować Powiatowy Zarząd Dróg. – Mówimy o tym od dawna, ale trzeba zacząć wprowadzać zmiany w życie, a nie ciągle o nich mówić – powiedział radny ze Zdun. Zasugerował, aby zarząd powiatu zastanowił się nad likwidacją PZD i oddaniem administrowania dróg firmie z zewnątrz. Nazwał również mentalność ludzi zatrudnionych w PZD mianem „homo sovieticus”.

R E K L A M A

Co na to starosta i dyrektor PZD? Czytaj niebawem na łamach „Gazety Krotoszyńskiej”
(tom)

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A