Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Meble Doktór
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Bożonarodzeniowy kiermasz w Kobiernie

› Aktualności 26 dni temu    27.12.2017
Marta Popławska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. SP w Kobiernie

Sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Kobiernie na jeden dzień przeszła metamorfozę, zmieniając się w magiczną, świąteczną krainę. Dekoracje, migające światełka i świecące gwiazdki stworzyły niepowtarzalną atmosferę zbliżającego się Bożego Narodzenia.

R E K L A M A

Stoiska z rękodziełem, wiankami, świątecznymi stroikami i ozdobami zachęcały dzieci i rodziców do zakupów, a aromat domowych ciast i pysznej kawy sprawiał, że każdy miał ochotę skosztować pyszności.

Dyrektor szkoły, Dominika Stasik, przywitała wszystkich gości i zachęcała do zakupów na bożonarodzeniowym kiermaszu. Następnie na scenie wystąpili kolędnicy, w role których wcieliły się mamy uczniów. Po występie zaprezentowały się dzieci z oddziału przedszkolnego, które wirowały na scenie w takt muzyki. Urocze Śnieżynki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Kolędy w wykonaniu starszych dzieci także wzruszyły rodziców oglądających występ. Uczniowie grali na instrumentach, a układ choreograficzny w wykonaniu tancerek dopełnił całości. Kiermasz trwał aż do wieczora.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A